Городенка

+38(096) 940-55-42

Лікування від алкоголізму Городенка

При лікуванні алкозалежності лікарі-наркологи застосовують різні методи. Умовно їх можна розділити на групи: медикаментозні, психотерапевтичні. Перші передбачають використання лікарських засобів, які:

  • роблять організм несприйнятливим до ейфоричного впливу алкоголю;
  • викликають непереносимість спиртного.

Другі - психотерапевтичні - грунтуються на роботі з підсвідомістю пацієнта . Можна змінити його ставлення до пияцтва, підвищують мотивацію на тверезість, допомагають легко обходитися без випивки. Популярні немедикаментозні програми -гіпноз, стрес-терапія Довженко.

У цій статті ми розповімо про лікування алкоголізму медикаментами. Лікам віддають перевагу багато алкозалежні, що пояснюється:

  • їх доступною ціною;
  • високою ефективністю;
  • швидким отриманням позитивного результату.
Йому підбирають ліки, які допоможуть поліпшити стан здоров'я. При запійного пияцтві зазвичай виникає необхідність у використанні гепатопротекторів, засобів для шлунка і кишечника, кардіопротекторів, гіпотензивних та ін.Для досягнення стійкої ремісії доктора зазвичай пропонують алкозалежним вшивання капсули . Тоді проводиться нескладна мікрохірургічна операція, під час якої імплантують медикамент.

Як проходить медикаментозне лікування алкоголізму

Медикаментозне лікування складається з:

  1. Дезінтоксикації.
  2. Процедур для поліпшення роботи внутрішніх органів.
  3. Заходів щодо нормалізації психічного стану алкозалежної.
  4. Кодування з використанням антиалкогольних ліків.

Всі ці етапи є обов'язковими. Не можна міняти їх місцями або пропускати. Тоді дуже скоро п'є зможе з легкістю обходитися без спиртного.

дезінтоксикація

Детокс - заходи, спрямовані на очищення крові від алкоголю і його токсичних метаболітів. З нього починається лікування запою, алкогольної абстиненції, отруєння спиртним - будь-якого стану, спровокованого прийомом високих доз «міцного».

В ході Детоксу медикаменти вводять хворому крапельним шляхом. Це можуть бути:

  • Розчин натрій хлориду. Універсальний склад. Використовується наркологами як розчинник для інших ліків. Швидко усуває симптоми зневоднення і налагоджує здоровий водно-електролітний баланс. З його допомогою вдається швидше вивести етанол з організму.
  • Глюкоза. Відшкодовує дефіцит вуглеводів в організмі, завдяки чому у людини збільшується рівень життєвої енергії. Робить дезінтоксикаційну лікування алкозалежних більш ефективним.
  • Вітамінно-мінеральний склад. Через незбалансованого харчування і збоїв в роботі шлунково-кишкового тракту у більшості п'яниць розвивається авітаміноз. Це негативно позначається на роботі організму, стан імунної системи. Крапельне введення вітамінів і мінералів допомагає поліпшити ситуацію.
  • Розчин натрію тіосульфату . Використовується як дезінтоксикаційну і протизапальний засіб. Знижує негативну дію етанолу і форсує його виведення.
  • Магнію сульфат. Препарат, що захищає печінку від високої токсичного навантаження. Знімає спазми, прискорює евакуацію жовчі.
  • Розчини на основі мельдоній і інші метаболічні ліки. Нормалізують мозковий кровообіг. Після їх використання збільшується працездатність, налагоджується робота серця.
  • Гепатопротектори. Група ліків, які захищають печінку. З їх допомогою вдається захистити гепатоцити від пошкодження і прискорити їх відновлення.
  • Ноотропи. Застосовуються при медикаментозному лікуванні алкоголізму, щоб запобігти появі небезпечних мозкових порушень. Покращують характеристики уваги, мислення, пам'яті. Упорядковують мозковий кровообіг.

Якщо інтоксикація алкоголем дуже сильна, інфузійну терапію поєднують з фізіопроцедурами.

Поліпшення роботи внутрішніх органів

Через алкоголізм страждають всі органи, але деякі пошкоджуються сильніше. Тому важливо провести діагностику і з'ясувати, які патології розвинулися у пацієнта за роки п'янок. 

Йому підбирають ліки, які допоможуть поліпшити стан здоров'я. При запійного пияцтві зазвичай виникає необхідність у використанні гепатопротекторів, засобів для шлунка і кишечника, кардіопротекторів, гіпотензивних та ін.

Відновлення психічного здоров'я

Напередодні кодування пацієнт відвідує психотерапевта . При необхідності йому виписують медикаменти, які нормалізують психічну активність, знижують рівень тривоги. Лікар переконується, що хворий має стійку мотивацію на тверезість.

Якщо з'ясується, що у залежного є сумніви з приводу майбутньої кодування, завершальний етап лікування відкладають. Пацієнту призначають повторні сеанси психотерапії . Їх проводять до тих пір, поки він не налаштується на лікування.

кодування

При медикаментозному лікуванні алкоголізму використовуються препарати, що містять дисульфірам. Вони відмінно себе зарекомендували, тому користуються високим попитом у пацієнтів наркоклінік. Їх вводять внутрішньом'язово, внутрішньовенно, підшкірно. Також можливо вшивання ампули з медикаментом.

дісульфірам

Потужне антиалкогольное з'єднання. Пригнічує печінковий фермент ацетальдегиддегидрогеназу, тобто не дозволяє йому вироблятися в печінці. Як наслідок, загальмовується процес розпаду етилового спирту на вуглекислий газ і воду на стадії виділення ацетальдегіду. Останній є небезпечним тканинним отрутою.

У міру накопичення ацетальдегіду в організмі людини, що прийняв алкоголь після кодування дисульфірамом, розвивається гостра інтоксикація. Вона проявляється хворобливою симптоматикою, для якої характерні:

  • «Припливи» крові до обличчя;
  • зниження артеріального тиску;
  • тахікардія;
  • нудота блювота;
  • болю в животі;
  • сильна слабкість.

Така реакція у відповідь на прийом алкоголю після кодування називається дисульфірам-етаноловою. Саме завдяки їй у залежного з'являється непереносимість запаху і смаку алкоголю.

Для досягнення стійкої ремісії доктора зазвичай пропонують алкозалежним вшивання капсули . Тоді проводиться нескладна мікрохірургічна операція, під час якої імплантують медикамент.

Якщо ви хочете пройти лікування алкоголізму медикаментами, запишіться на прийом до нарколога. Доктор запропонує вам найбільш підходящий варіант терапії , за допомогою якого ви назавжди позбавитеся від потягу до спиртного.

© 2021 Алкокод. Івано-Франківськ +38(096) 940-55-42
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати