Галич

+38(096) 940-55-42

Лікування від алкоголізму Галич

Алкоголь - це отрута. З цим буде сперечатися тільки несамовитий. Немає на світі нікого, кому б цей дозволений наркотик допоміг. Від нього страждають всі органи і системи. А його часте вживання завдає непоправних зміни в роботі людського тіла. Нерідко у залежних розвивається алкогольний токсикоз. Симптоматика і протягом цього вкрай небезпечного стану індивідуальні і визначаються самими різними факторами.

Загальна інформація

Ризики гострого отруєння спиртним напоями тим вище, чим частіше їх використовують. У нашому організмі постійно присутня алкоголь. Без нього неможливо нормальний перебіг метаболічних процесів. Його кількість в крові без додаткових «вливань» становить 0,01%. Різке підвищення фізіологічної норми цієї речовини призводить до розвитку токсичного отруєння. Лікарі кажуть про нього, якщо кількість спирту досягає показників в 0,1 проміле. Вже по його досягненні видільна система починає відчувати перевантаження.
Умовами і факторами, що впливають на перебіг і тривалість токсикозу, є:

  • загальний статус здоров'я;
  • вага тіла;
  • вік і стать;
  • обсяг випитого спиртного;
  • фортеця спожитого і змішування різних напоїв між собою.

При відносно доброму здоров'ї і малій дозі інтоксикація закінчується через кілька годин. Два-три дні може займати очищення організму від сильного отруєння спиртом і продуктами його розпаду. Тяжкість перебігу посилюється патологіями видільної системи. Чи не справляються з отрутою нирки і печінку можуть спровокувати розвиток коми і летального результату.

Досвідчені лікарі, на підставі зібраного анамнезу і ряду інших ознак можуть розпізнати важку форму отруєння, яку потрібно лікувати стаціонарно. При відмові в транспортуванні в клініку для пацієнта може бути викликаний нарколог на будинок.

Алкогольний токсикоз: симптоми

Він має ряд загальних симптомів:

  • запаморочення, «вертольоти»;
  • блювота, нудота, потяг до блювання;
  • головний біль;
  • неприємні відчуття в кишечнику і шлунку,
    відчуття спраги, що виражається в пересохлої порожнини рота;
  • порушена координація;
  • прискорене або утруднене дихання;
  • неможливість зв'язати мова;
  • підвищена температура тіла і слабкість;
  • порушення артеріального тиску, воно або піднімається, або знижується до критичних позначок.

Лікування алкогольного токсикозу

Виведення з цього стану повинно проводитися із застосуванням дифузійної терапії. Крапельниці з розчинами солей і вітамінів допоможуть посилити діурез і швидше вивести з організму спирт і продукти його розпаду. Додатково, разом з очищенням крові від токсинів відновлюється порушений баланс мінералів і вітамінів, починають нормально функціонувати системи і органи, йде зневоднення. Така терапія дозволяє швидко повернути людині гарне самопочуття. Вже через кілька годин інтоксикація починає проходити. До пацієнта повертається ясність свідомості, з'являється апетит, тяга до вживання згасає, метаболічні процеси відновлюються.

Разом з крапельницями наркологи використовують посімптомную терапію. У розкладках виїзних бригад, які проводять процедуру витвереження в, завжди присутні фармацевтичні препарати для зниження або підвищення артеріального тиску. Також лікарі використовують ноотропи, що захищають мозок пацієнта і знімають ризики розвитку інсультів. Для зняття головного і виявляється в інших локаціях тіла болю застосовуються знеболюючі, анальгетики. Для очищення шлунку і кишечника можуть бути використані адсорбенти і препарати кишкової мікрофлори.

Точне, поетапне усунення симптоматики дозволяє наркологів знімати отруєння навіть у важких хворих.

Алкогольний токсикоз: лікування вдома

Якщо отруїлася в свідомості, розмовляє з вами, адекватний, то до приїзду наркологічної бригади можна почати першу допомогу в домашніх умовах. Вона цілком повинна бути спрямована на виведення з організму спирту і токсинів, які утворилися в процесі метаболізму. Для цього можна використовувати підручні засоби. Важливо посилити гідратацію, а простіше кажучи, змусити людину більше пити. Його нирки будуть активно працювати і виводити разом з надлишком рідини отрути. Крім чистої питної води можна використовувати трав'яні настої, очищувальні чаї, адсорбенти. Серед них звичний багатьом активоване вугілля. Це перевірений засіб потрібно прийняти при перших же симптомах отруєння.

Щоб ви не використали для полегшення алкогольного токсикозу, важливо розуміти, що ніщо не замінить професійний досвід наркологів. За великим рахунком домашня терапія має сенс тільки при легкому ступені отруєння.

Якщо людині стає погано, у нього спостерігається блювота, болі в голові і в інших частинах тіла, нестабільний артеріальний тиск його обов'язково потрібно передати в руки професіоналів від медицини. Саме такий вчинок зведе до мінімуму ризики розвитку інвалідизації і летального результату.

Що буде, якщо не допомогти

При відсутності професійної медичної допомоги людині буде погано. І чим більше він вжив, тим довше буде страждати від отруєння. У важких випадках, при передозуванні спиртних напоїв може розвинутися алкогольна кома. Негативна реакція головного мозку виражається у втраті свідомості, непритомному стані.

Купірування цього небезпечного для життя стану можливо тільки професійними діями досвідченого нарколога. Якщо людину залишити без допомоги, великі ризики розвитку летального результату.

Обов'язково викликайте лікарів, якщо виявили у прийняв велику дозу алкоголю наступну симптоматику:

  • холодний піт, що розливається по синюшним шкірних покривів;
  • зниження артеріального тиску і температури тіла;
  • хворобливе скорочення м'язів і прискорене серцебиття.

Як правило, втрата свідомості продовжує супроводжуватися диханням і стогонами. Реакція зіниць на світло буде згасати, дихання змінить свій характер. Воно стане переривчастим, частим. У третій стадії коми артеріальний тиск різко падає. Людина перестає реагувати на біль, нашатирний спирт, світло.

В якій би стадії коматозного стану ви не застали випившого, не відкладайте виклик лікаря або організуй ті доставку в стаціонар. Тільки так ви зможете уникнути інсультів, ниркової недостатності, інвалідизації і смерті.

© 2021 Алкокод. Івано-Франківськ +38(096) 940-55-42
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати