Рожнятів

+38(096) 940-55-42

Лікування від алкоголізму Рожнятів

Запійні алкоголіки - це люди, які стрімко деградують. Більшу частину життя вони проводять у п'яному угарі. Якщо й бувають тверезими, то страждають від хворобливого похмілля і займаються пошуком чергової дози спиртного. Як зупинити алкоголіка в запої і як припинити його п'янки в майбутньому, знають наркологи.

Самостійне лікування вдома за великому питному стажі зазвичай виявляється неефективним. Це пов'язано з тим, що алкозалежність складається з двох складових - фізичної та психологічної залежності. Значить, потрібно не тільки знизити потяг до алкоголю, але і змінити світогляд питущого. У цьому допоможуть лікар-нарколог і психотерапевт.

Показання до отримання медичної допомоги

Про те, що розвинулася запійних форма алкоголізму і необхідно якомога швидше проконсультуватися з наркологом, свідчать такі симптоми:

  • Постійне бажання прийняти алкоголь. Під час запою воно стає таким же природним, як позиви до сечовипускання або спрага. Тяга до спиртного домінує над іншими потребами алкоголіка. Через це він не може нормально жити, працювати, спілкуватися з оточуючими.
  • Неможливість заснути ввечері , часті пробудження вночі, високий рівень тривоги, постійний незрозумілий страх. Все це наслідки запойного алкоголізму. Вони є результатом порушення роботи центральної нервової системи. У запущених випадках може доходити до думок про самогубство, панічних атак.
  • Повна відсутність апетиту . Розповідаючи про те, що таке запійний пияцтво, фахівці завжди роблять акцент на зміні фізіологічних процесів, що протікають в організмі. Спиртне вбудовується в обмінні реакції, через що з'являються нудота і блювота. Навіть думки про їжу у питущого викликають негативні емоції. Хворий може не їсти кілька днів поспіль. Звідси - швидке зниження ваги, хворобливий вигляд, нездорова худоба.
  • Провали в пам'яті. Дуже небезпечний симптом. При його виникненні потрібно якомога швидше записатися на лікування в наркологічну клініку. Алкогольна амнезія - наслідок важкої інтоксикації етанолом. Її поява вказує на другу або третю стадію алкозалежності.

Насправді, зрозуміти, що потрібно отримати першу допомогу, легко. Якщо п'є приймає алкоголь довше двох-трьох днів, погано себе почуває і не може зупинитися, значить, необхідно викликати лікаря.

Лікування запійного алкоголізму на дому

Переривати запій в домашніх умовах можуть люди:

  • без важких гострих / хронічних захворювань;
  • з високою мотивацією на одужання;
  • з невеликим питним стажем;
  • із задовільним станом здоров'я.

Лікар лікує вдома, тільки якщо немає ризику для життя питущого. Спочатку він обстежує пацієнта, потім складає схему лікування. Основа надомної терапії - крапельниця. З її допомогою вводять:

  • фізрозчин;
  • глюкозу;
  • вітаміни і мінерали;
  • гепатопротектори;
  • спазмолітики;
  • седативні;
  • снодійні;
  • нейрометаболические стимулятори і ліки інших фармакологічних груп.

Завдяки використанню індивідуально підібраних ліків, самопочуття залежного досить швидко поліпшується . Після цього з ним обговорюють майбутнє кодування і призначають день процедури.

Лікування запійного пияцтва в стаціонарі

При затяжному запої, наявності важких ускладнень залежного доставляють в стаціонар наркологічної клініки. Залишати його будинку не можна - стан може погіршитися в будь-який момент, а лікаря не буде поруч.

У клініці за хворим ведеться постійний медичний нагляд. Крім інфузійної терапії, йому пропонують пройти високоефективні лікувальні процедури. Це може бути кишковий лаваж, внутрішньовенне лазерне опромінення крові, плазмаферез і інші. З їх допомогою вдається дуже швидко:

  • поліпшити склад крові;
  • купірувати симптоми зневоднення;
  • відновити здоровий водно-електролітний баланс;
  • налагодити роботу внутрішніх органів.

Перебуваючи в стаціонарі, пацієнт може пройти комплексну діагностику. Це важливе переваги лікування алкоголізму в клініці. Обстеження дозволить зрозуміти, наскільки серйозної шкоди завдало пияцтво здоров'ю. Тоді стане ясно, як потрібно лікувати пацієнта, щоб він швидше видужав.

Як припинити запійне пияцтво

Перервати запій і вилікуватися від алкоголізму - не рівнозначні поняття. Щоб спиртне назавжди залишилося в минулому, необхідно обов'язково закодуватися. Кодування може здійснюватися такими способами:

  • Медикаментозним . Під час процедури п'є вводять ліки, яке усуває тягу до етанолу. Зазвичай це препарат, який містить дисульфірам. Перший несумісний зі спиртним. Після його застосування хворий не може випивати, так як навіть невелика доза алкоголю викликає у нього важке отруєння. Не виключається розвиток небезпечних для життя порушень.Налтрексон діє за іншим принципом. Він блокує функції опіоїдних рецепторів головного мозку. Через це закодований втрачає можливість розслаблятися за допомогою «міцного». Якою б не була доза прийнятого алкоголю, випробувати звичне розслаблення після налтрексона не вдасться. Способи введення лікарських засобів різні: внутрішньовенний, внутрішньом'язовий, пошивка капсули. Це дозволяє нарколога підібрати для кожного найбільш ефективний варіант лікування.
  • Психотерапевтичним . Перевлаштовувати проведення сеансу стресової терапії по Довженко. Лікар працює з підсвідомістю питущого - блокує мозкові центри, що підтримують тягу до етанолу, і формує негативне ставлення до випивки. Методика користується підвищеним попитом, так як в більшості випадків дозволяє отримати позитивну динаміку. У неї мало протипоказань і побічних ефектів.
  • Апаратним  Передбачає застосування спеціального медичного обладнання. Апаратні методики - новий напрямок в області наркології. Єдине, вони підходять тільки людям з невеликим алкогольним стажем і стійкою мотивацією на тверезість. На другий і третій стадії алкоголізму застосовувати їх безглуздо - позитивну динаміку отримати не вдасться.
  • Гіпнотичним . Під час гіпнозу алкозалежної занурюють в стан глибокого гіпнотичного сну і дають установку на тверезість. Лікар формує у хворого негативний відношенню до всього, що пов'язано з випивкою.

Якщо не лікувати запійний алкоголізм, прогноз буде негативним. Не ризикуйте своїм здоров'ям. Обов'язково звертайтеся за допомогою до наркологічної клініки.

© 2021 Алкокод. Івано-Франківськ +38(096) 940-55-42
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати