Кодування від алкоголізму

+38(096) 940-55-42

Кодування від алкоголю

Практикуючі наркологи називають кодування від алкоголізму одним з найбільш ефективних способів позбавлення від залежності. Спробуємо розповісти про декілька методах впливу на свідомість і підсвідомість медикаментами і психологічними установками.


Медикаментозне кодування від алкоголізму

Дисульфірам, еспераль - основні препарати, які застосовуються для кодування від алкоголю. Зазначені ліки використовуються для формування відрази до алкоголю тільки під контролем лікаря-нарколога. Кодування уколом або підшивка від алкоголізму проводиться у Івано-Франківську щоденно, без вихідних. Телефон наркологічного центру у Івано-Франківську:

+38(096) 940-55-42

Психологічне кодування від алкоголю

З інтервенції психолога дається поштовх до бажання людини кинути пити і розпочати повноцінне лікування. Гіпноз від алкоголізму у Івано-Франківську - це реально дієва послуга для тих, кому така методика підходить. Метод Довженка також застосовується успішно у нашому наркологічному центрі.

Телефон наркологічного центру у Івано-Франківську:

+38(096) 940-55-42

Подвійний блок алкогольної залежності

Надійна психологічно-медикаментозна терапія алкогольної залежнності застосовується шляхом поєднання методів кодування уколом і гіпнозу. У деяких випадках лазерне кодування приносить довготривалий ефект ремісії або повної відмови від алкоголю.

Телефон наркологічного центру у Івано-Франківську:

+38(096) 940-55-42

Кодування від алкоголізму: що це таке

Багато хворі та їхні родичі чули про кодування, але не знають, що це, і як відбувається сама процедура. Дане поняття об'єднує заборонні методи лікування залежності, що зберігають пацієнта. Вони популярні через свою фінансової доступності, результативності, малої ресурсовитратності.

На жаль, у деяких людей розвинене уявлення про такий вид терапії, як про введення в свідомість або тіло залежного якогось коду, який знає тільки лікар. Людям здається, що тепер алкоголік може жити, не докладаючи ніяких зусиль для свого здоров'я, а чарівний код буде його охороняти. Це не так. Ніяких особливих сполучень цифр або інших символів не існує.

Кодування від алкоголізму можна представити у вигляді такого собі допоміжного інструменту при боротьбі з цим захворюванням. Закодуватися - це значить отримати в свою руку надійний посох для опори. Він дозволить подолати нову дорогу тверезості. Пройшовши детоксикацію, кодування і подальшу реабілітацію осіб почне повертатися в суспільство, в звичне життя. Така процедура стане відмінним способом закріпленням результату терапії. Це свого роду страховка від зриву.

Підготовка до процедури

Введення кодіровочних препаратів повинно здійснюватися при дотриманні особливих умов:

  • отримання усвідомленого, повної згоди;
  • відсутність серйозних соматичних патологій;
  • тверезість за 5 днів до процедури;
  • повне інформування про препарати, їх ефект, побічну дію, очікувані результати.

Перед будь-яким видом кодування лікар-нарколог спочатку проводить довірливу бесіду з алкозалежним. Він з'ясовує, в якому середовищі зростав і як зараз живе пацієнт. Уточнює наявність гострих і хронічних захворювань, алергічних реакцій. Обов'язково встановлюється тривалість зловживання, ступінь мотивації на тверезе життя. Щоб отримати повну картину, доктор обов'язково розмовляє з близькими людьми пацієнта.

Слід зазначити , що згода залежного на лікувальні процедури повинна бути усвідомлена, мотивована і прийнята без будь-якого зовнішнього тиску. На консультації пояснюється суть лікування, перераховуються найскладніші моменти лікувального процесу, під час яких пацієнтові необхідно бути гранично обережним і уважним.

Потім лікар вибирає найбільш підходящий вид кодування і пропонує прослухати кілька лекцій про шкоду алкогольних напоїв. Кодується обов'язково розповідають про наслідки вживання спиртного на тлі кодування. По завершенні підготовчого етапу пацієнт підписує договір, в якому зазначено, що людина чітко розуміє, що таке кодування від алкоголю, знає про наслідки зриву, бере на себе відповідальність за виконання рекомендацій лікаря. Потім приступають безпосередньо до проведення самої процедури.

Медикаментозна кодування від алкоголю

Існує два різні способи медикаментозного впливу:

  • за допомогою ліків, що містять дисульфірам;
  • введення Вівітрола, що містить налтрексон.

Дісульфірам і його аналоги

Успішна кодування провокує виникнення неприємних симптомів у вигляді порушення дихання, збій серцевого ритму, нудоти, мігрені, блювотного рефлексу, діареї і непритомного стану. Вони обумовлені блокадою печінкових ферментів, відповідальних за повне розщеплення молекул етанолу на воду і вуглекислий газ. Метаболічний процес переривається на етапі освіти особливо токсичної речовини - ацетальдегіду.

Методика відрізняється рядом позитивних характеристик:

  • повернення до тверезого життя;
  • пауза, яку можна заповнити мотивацією до продовження терапії залежності на новому рівні;
  • припинення вживання і отруєння організму.

Найчастіше для медикаментозного кодування від алкоголю використовуються:

  • Алгомінал або Аквілонг - вводяться внутрішньовенно і внутрішньом'язово;
  • Еспераль, Дісульфірам - можна вибрати як ін'єкційні способи введення, так і імпланти, вшивають під шкіру.

гіпноз

Гіпносугестивна терапія може використовуватися як частина комплексного впливу на залежного. В ході гіпнотичних сеансів, що проводяться за згодою пацієнта:

  • формуються хороші взаємини лікаря і залежного;
  • його занурюють в стан гіпнотичного сну;
  • підтримують з ним мовний контакт;
  • дають установку на відмову від згубної тяги.

Показали свою ефективність методики «якоря» і аутогенного терапії. У першому випадку в свідомості хворого формують певну мітку, так званий якір для блокування та управління поведінкою. У другому випадку пацієнта вчать керувати собою, своєю свідомістю, поведінкою і станом.

Такі програми терапії неефективні на 3 та 4 стадії хвороби, оскільки в ці моменти вже втрачені необхідні риси і якості характеру. Але в деяких випадках в запущених ситуаціях можна застосовувати гіпноз, особливо в поєднанні з медикаментозними методиками.

Кодування алкоголізму по Довженко, Малкіну і Рожнову

Програма доктора Рожнова заснована на колективному залученні всіх учасників терапевтичної спільноти до проблеми алкоголізму, навіювання згубності такої хвороби. Багато в чому метод заснований на нейролінгвістичному програмуванні - системі надання інформації, з чиєю допомогою його мислення перепрограмується і формується відраза до спиртного.

Спосіб доктора Малкіна пригнічує тягу, яка все одно залишається у людини після кодування. Протягом від 3 до 6 місяців на свідомість залежного впливає лікар з навіюванням і настроєм на заборону хмільних напоїв. Нерідко спосіб застосовують і для родичів залежних, щоб змінити їхні погляди на проблему.

Методика Довженко є, мабуть, найвідомішим способом кодування. Багатоетапний процес включає в себе бесіду з залежним для перевірки готовності його психіки до процедури, групове заняття з настроєм пацієнтів на успішне лікування і сеанс гіпнозу з закріпленням маніпуляції на фізичному рівні.

фізіотерапевтичні методи

В останні роки стали активно застосовуватися лазерна терапія, електростимуляція ЦНС, голковколювання. Ці способи в цілому покращують стан людини, знімають тягу до спиртних напоїв, знижують больові пороги, нормалізують роботу вегетативної нервової системи, синтезують ендорфіни, усуваючи дефіцит серотоніну. Разом з відновленням внутрішніх органів, поліпшується стан психіки людини.

Успішно провести кодування алкоголізму за обраною з урахуванням багатьох нюансів методикою ви зможете в наркологічних клініках.

© 2021 Алкокод. Івано-Франківськ +38(096) 940-55-42
Створено за допомогою Webnode
Створіть власний вебсайт безкоштовно! Цей сайт створено з допомогою Webnode. Створіть свій власний сайт безкоштовно вже сьогодні! Розпочати